Wirtualny spacer

Tel. 511-013-990

TECHNOLOGIE | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

HIFU Utims 3A ®

Bezinwazyjny lifting Utims 3A to wysokozogniskowana fala ultradźwiękowa. Za pomocą urządzenia można w ciągu jednego dnia wykonać kompletną plastykę twarzy. Metoda nieinwazyjna, podczas zabiegu nie dochodzi do naruszenia naskórka, zabieg nie wymaga znieczulenia. Utims 3A doprowadza do punktowej koagulacji docelowej warstwy poprzez kontrolowane podgrzanie jej do temperatury ok. 65°C na skutek czego dochodzi do natychmiastowego skrócenia istniejących włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Metoda ta nie wymaga okresu rekonwalescencji, dodatkowo zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności. Zabieg całoroczny.

Wskazania: nieinwazyjny lifting twarzy, odmłodzenie skóry, brak elastyczności skóry modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Zabieg dedykowany dla:

 • dla kobiet i mężczyzn 40+ jako profilaktyka zmian grawitacyjnych
 • dla osób, które chcą pozbyć się podwójnego podbródka
 • dla kobiet po porodzie z nadmiernym depozytem tłuszczowym i wiotką skórą
 • dla osób z nadmiernym depozytem tłuszczowym po wewnętrznej stronie ud i kolan

Radiofrekwencja mikroigłowa ELLISYS DUO®

Najbardziej zaawansowana i obecnie najsilniejsza technologia w niechirurgicznym liftingu. Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie dwóch znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania. Przy minimalnych i kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry za pomocą igieł pokrytych 24-karatowym złotem powstają mikrouszkodzenia, a pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami dostarczana jest energia cieplna. Dzięki temu tkanki są pobudzone do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask.
Przed zabiegiem skóra znieczulana jest maścią Emla.

Wskazania: niechirurgiczny lifting twarzy, zmarszczki mimiczne, strukturalne, grawitacyjne, wzrost napięcia tkanek, wyrównanie kolorytu skóry, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, rozstępy, blizny potrądzikowe, pooperacyjne (przerostowe i zanikowe)

Zabieg dedykowany dla:

 • Kobiet i mężczyzn jako profilaktyka zmian grawitacyjnych
 • osób, które chcą pozbyć się blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, rozstępów
 • osób, które chcą pozbyć się zmarszczek i poprawić wiotkość skóry

Karboksyterapia CARBOXYTHERAPY DUAL XT®

Terapia medycznym dwutlenkiem wegla. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana w kosmetologii. Karboksyterapia polega na śródskórnym lub podskórnym, precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, przy określonej temperaturze i przepływie gazu. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego leczeniu oraz poprawy mikrokrążenia. W zależności od ustalonego przepływu gazu dochodzi do odnowy komórek lub uszkodzenia błon komórkowych w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

Karboksyterapia – skóra głowy i włosy.

Karboksyterapia działa bezpośrednio na cebulki włosowe. W wyniku działania dwutlenku węgla mieszki włosowe otrzymują zwiększoną ilość tlenu oraz składników odżywczych, wzmożone zostaje krążenie skórne co ma bezpośredni wpływ na poprawę kondycji włosów. Włosy stają się mocniejsze a w czasie dłuższej terapii ulegają zagęszczeniu.

Karboksyterapia- tkanka tłuszczowa, cellulit.

Duże ciśnienie i wysoki przepływ wtłaczanego medycznego dwutlenku węgla skutkuje mechanicznym uszkodzeniem błon komórek tłuszczowych, a następnie uwolnieniem do przestrzeni międzykomórkowej trójglicerydów, rozpoczynając lipolizę komórek. Dochodzi do poprawy mikrokrążenia, zwiększenia liczby i średnicy kapilar. Ponadto stymulacja procesu tworzenia się nowej sieci naczyń krwionośnych zapewnia odpowiedni dopływ krwi do tkanki zapobiegając obumierania komórek. Jest to również bardzo ważne w przypadku cellulitu obrzękowego, w którym utrudnione są przepływy. Dochodzi także do zwiększenia ilości włókien kolagenowych a tym samym do widocznego pogrubienia, poprawy struktury oraz elastyczności skóry.
Wskazania: rewitalizacja skóry, profilaktyka przeciwstarzeniowa, cellulit oraz miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny zanikowe i przerostowe, rozstępy, cienie pod oczami, worki tłuszczowe pod oczami, łysienie i zapobieganie wypadaniu włosów, łysienie.

Zabieg dedykowany dla:

 • osób borykających się z wypadaniem włosów
 • kobiet i mężczyzn z workami i cieniami pod oczami
 • osób, które chcą pozbyć się blizn, rozstępów
 • osób, które chcą poprawić elastyczność skóry i pozbyć się oznak starzenia

CARBOLIFT

Zabieg polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikronakłucia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego dwutlenku węgla. W efekcie dochodzi do stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenu i elastyny dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, a blizny i rozstępy mniej widoczne. Przed zabiegiem skóra znieczulana jest maścią Emla.

Efekty:

 • wzrost napięcia skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • wyrównanie kolorytu
 • seboregulacja
 • rozbicie blizn

Depilacja laserowa Chromatica® PLATINIUM XL

Laser Chromatica Platinum to najbardziej trwały na rynku laser diodowy przeznaczony do zabiegów depilacji. Laser jest umiejscowiony w komputerze głównym zamiast w uchwycie. Zatem, energia lasera jest transferowana poprzez światłowód (włókno) do obszaru zabiegu, co znacząco zwiększa jego skuteczność. System chłodzenia dotykowego Sapphire szybko schładza końcówkę, co z kolei przekłada się na zwiększenie komfortu pacjenta.
Wielodiodowy laser powoduje koncentrację światła w pojedynczy rdzeń z zastosowaniem grupy mikrosoczewek w celu dostarczenia światła do miejsca przeznaczenia. Ta innowacyjna konstrukcja gwarantuje idealną strukturę wiązki lasera, która daje doskonałe rezultaty.
Laser diodowy 810 nm to najlepsza metoda usuwania włosów. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane w większości przez melaninę mieszka włosowatego, natomiast znacznie zmniejszona jest absorpcja przez wodę i homoglobinę. Zabieg jest bezpieczny dla naskórka.
Depilacja laserowa to zabieg przeznaczony dla osób, które chcą się pozbyć nadmiernego, niechcianego owłosienia. Jest to alternatywna metoda dla tradycyjnych metod golenia takich jak maszynka, pianka do golenia, czy wosk. Za pomocą lasera, włos usuwany jest na zawsze, a efekty widoczne są po serii zabiegów, dostosowanych indywidualnie do każdego klienta.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Laser diodowy emituje wiązkę światła, która absorbowana jest przez barwnik w naszej skórze – melaninę. Dochodzi do podgrzania włosa wraz z cebulką włosa, przez co ograniczone zostają jego zdolności regeneracyjne i włos nie odrasta. Cebulka jest żywym fragmentem włosa, który zawiera komórki macierzy odpowiadające za jego wzrost, dlatego tak ważne jest, aby podczas depilacji została zniszczona. Wiązka lasera dobrana jest w taki sposób, aby działać tylko na włos i jego brodawkę, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek.

Dlaczego jeden zabieg depilacji nie jest wystarczający i potrzebna jest seria zabiegów?

Cykl włosa podzielony jest na 3 fazy. Faza wzrostu – anagen, przejściowa – katagen i faza spoczynku – telogen. Najlepszych efektów zabiegu depilacji można się spodziewać w fazie wzrostu włosa, ponieważ wiązka lasera tylko wtedy dociera bezpośrednio do brodawki włosa i ją niszczy. Należy pamiętać, że nie wszystkie włosy ludzkie będą w fazie wzrostu jednocześnie, dlatego niezbędna jest powtarzalność zabiegu co 4-6 tygodni oraz wykonanie zabiegu przypominającego raz w roku po zakończonej serii.
Zabieg laserem diodowym jest bardzo precyzyjny, a dzięki systemowi chłodzącemu nie ma ryzyka poparzenia skóry.

Fala akustyczna Celar AWT®

Leczenie cellulitu przy wykorzystaniu fal akustycznych polega na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem partie ciała falami dźwiękowymi. W momencie wprowadzenia ich na powierzchnię ciała, fale rozprzestrzeniają się stymulując tym samym proces leczenia skóry. Działając bezpośrednio na komórki tłuszczowe redukuje je, sprawiając, że nasza skóra staje się bardziej napięta, jędrna i elastyczna.
Silny zewnętrzny bodziec w postaci generowanych przez urządzenie Cellar™ AWT® fal uderzeniowych doprowadza do uszkodzenia błon komórkowych komórek tłuszczowych w procesie implozji tzn. zapadania się, co zapoczątkowuje lipolizę. Ponadto dochodzi do znacznej poprawy mikrokrążenia, zwiększenia przepływu chłonki i przyspieszenia metabolizmu tkankowego, dzięki czemu metabolity i produkty lipolizy są bardzo szybko odprowadzane z przestrzeni międzykomórkowej i usuwane z organizmu. Wzmożone przekrwienie pojawiające się po zabiegu świadczy o lepszym zaopatrzeniu w tlen i odżywienie miejsc poddawanych terapii.

Pod wpływem działania fali akustycznej dochodzi do:

 • rozluźnienia/rozbicia kompleksów lipidowych (mikro- i makroguzków obecnych w cellulicie)
 • uszkodzenia mechanicznego adipocytów poprzez rozerwanie ich błon komórkowych
 • zwiększenia przepuszczalności błon i pobudzenia metabolizmu komórek tłuszczowych co potęguje zjawisko lipoliz

Odczucia towarzyszące zabiegowi:

 • intensywne wibracje w skórze i niżej położonych tkankach związane z rozchodzeniem się fali uderzeniowej oraz możliwy rumień, ustępujący po kilkunastu minutach

Wskazania:

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • redukcja blizn i rozstępów

Wizjoterapii i rehabilitacji zabiegi falą uderzeniową wykonywane są najczęściej z powodu zmian pourazowych i zwyrodnieniowych mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów. Ból jest jednym z objawów tych schorzeń.

Wskazaniami do leczenia falą uderzeniową są między innymi:

 • ostroga piętowa
 • dolegliwości bólowe stawu łokciowego: łokieć golfisty i łokieć tenisisty
 • ból ścięgna Achillesa
 • zapalenie ścięgna rzepki – kolano skoczka
 • bóle kręgosłupa szyjnego
 • dolegliwości bólowe stawu barkowego, w tym wapniejące zmiany ścięgien
 • zmiany zwyrodnieniowe drobnych stawów rąk
 • stany pourazowe, ale dopiero po wchłonięciu się krwiaka
 • trudno gojące się złamania

 

INDIBA® Deep Care

To nowy wymiar kosmetologii i medycyny estetycznej, pozwalający na efektywne działanie w zabiegach ujędrniania skóry (w tym skóry twarzy), anti-aging, kształtowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, łagodzenia obrzęków i wygaszania procesów zapalnych.
Jest to jedyna taka nieinwazyjna i bezpieczna technologia na świecie. Stworzony przez INDIBĘ® na bazie 35 lat doświadczeń System Proionic® przyśpiesza regenerację tkanek, z zachowaniem fizjologii komórki.
Dzięki wszechstronności tego zabiegu możemy pracować na każdej partii ciała. Indiba nie tylko ujędrni skórę w dowolnym miejscu , ale również wygładzi zmarszczki, rozjaśni cienie pod oczami, zniweluje podwójny podbródek, poprawi owal twarzy, wymodeluje sylwetkę, ujędrni pośladki. Idealnie sprawdza się również w fizjoterapii po urazach i kontuzjach, przyśpiesza rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych, zmniejsza obrzęki limfatyczne.
Co ważne, INDIBA® Deep Care może być bezpiecznie stosowana także u pacjentów z chorobami onkologicznymi i autoimmunologicznymi, którzy nie mogą korzystać z wielu innych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Jak działa Indiba Deep Care?

INDIBA® Deep Care podczas zabiegu wykorzystuje fale radiowe o częstotliwości 448 kHz, które do tej pory były stosowane jedynie w medycynie regeneracyjnej.
Skuteczność technologii wynika z mobilizacji jonów oraz zwiększenia przepuszczalności błony komórkowej (otwarcie kanałów jonowych) w czasie zabiegu. Pod wpływem Systemu Proionic® przyspiesza metabolizm komórki, a dzięki wywołanemu ciepłem zwiększonemu przepływowi krwi, doprowadzamy więcej składników odżywczych i aminokwasów oraz szybciej usuwamy z komórek zbędne produkty przemiany materii.
Szczególnie podatne na taką stymulację okazują się fibroblasty, które odpowiadają zwiększoną produkcją kolagenu.
Cały proces regeneracji może odbywać się w warunkach nietermicznych (biostymulacja), z delikatnym ciepłem (waskularyzacja) lub ze zdecydowanym ciepłem (hiperaktywacja). Należy jednak podkreślić, że nawet w pracy ze zwiększeniem temperatury, nie rozgrzewamy tkanek powyżej 42 stopni Celsjusza, tym samym nie skracając włókien kolagenowych i nie doprowadzając do degradacji białek.
Jak często wykonujemy zabiegi?
Dzięki biostymulacji tkanek już podczas pierwszego zabiegu zmniejszamy widoczność zmarszczek o ok. 70%. W celu utrzymania oraz pogłębienia efektu zalecana jest seria 8-10 zabiegów co 2-3 dni. Ich ilość uzależniona jest od ogólnej kondycji skóry.
Zabieg może być wykonywany przez cały rok.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Kosmetolog wykonuje demakijaż skóry, po czym nakłada dedykowany krem do pracy z INDIBA® Deep Care. Następnie miejsce po miejscu opracowuje ruchami kolistymi na powierzchni skóry dana partię. Warto podkreślić, że jest to jedno z nielicznych urządzeń, dzięki któremu możemy opracować powiekę górną i dolną oraz pracować na jej ruchomej części bez ryzyka uszkodzenia gałki ocznej. Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry ani poparzenia. Pacjentka czuje przyjemne, relaksujące ciepło. Zabieg trwa około 40 minut na jedną partię.

Przeciwskazania:

 • Obecność wczepianego rozrusznika serca
 • Ciąża
 • Zakrzepowe zapalenie żył

Mezoterapia mikroigłowa DERMA FUSION PEN Black®

Dermapen jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu oraz elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznego, jednorazowego kartridża z kilkunastoma mikroigiełkami, który nakłuwa skórę. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy i przebudowy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli.
Po zabiegu poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie.

Mezoterapię mikroigłową wykonuje się przy użyciu urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,25 mm do 3 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Mezoterapia mikroigłowa to jedna z najskuteczniejszych metod mających na celu poprawę wyglądu, kondycji i napięcia skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek.

Wskazania:

 • zmarszczki
 • brak jędrności
 • utrata owalu twarzy
 • blizny, rozstępy
 • przebarwienia
 • wypadanie włosów
 • rozszerzone pory
 • przebarwienia
 • odmłodzenie dłoni

Przed zabiegiem skóra znieczulana jest maścią Emla.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

HIFU Utims A3

Radiofrekwencja mikroigłowa ELLISYS DUO

Karboksyterapia CARBOXYTHERAPY DUAL XT

Carbolift

Depilacja laserowa CHROMATICA PLATINIUM XL

Celar AWT fala uderzeniowa

Indiba Deep Care Elite

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen Fusion Black

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Toksyna botulinowa Azzalure

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Mezoterapia igłowa

Osocze bogatopłytkowe

Peeling medyczny TCA

Nici PDO

WŁOSY, SKÓRA GŁOWY

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Kuracja peptydowa skóry głowy Dr Cyj Hair Filler

Karboksyterapia skóra głowy

Karboksyterapia linia włosów

CIAŁO

Fala uderzeniowa celar

Depilacja laserowa

Indiba Deep Care

Lipoliza iniekcyjna

Drenaż limfatyczny

KOSMETOLOGIA PIELĘGNACYJNA

Fala radiowa

Peeling kawitacyjny

Oxybrazja

Mikrodermabrazja

Oczyszczanie manualne skóry

Dodatki do zabiegów

Rytuały

DŁONIE I STOPY

Manicure

Pedicure

Zabieg parafinowy

Manicure japoński

MAKIJAŻ PERMANENTNY 

FIZJOTERAPIA – INDIBA DEEP CARE ELITE